Ima nas :))

Pridruži nam se na Faceu Prati nas na Twitteru Pogledaj nas na Picasi Pogledaj naš video kanal Prati nas preko RSSa



Arhiva mailinga:
Plivački klub
"Mornar"

Tajništvo:
Mediteranskih igara 5
21000 Split
Croatia

Tel/Fax
++385 (21) 384 748

Treninzi:
Bazeni Poljud
Loading...
Share |

Novosti >> Iz kluba


PRVENSTVO HRVATSKE U PLIVANJU

15.03-18.03.2012.SPLIT


Još jednom je PK "MORNAR" pokazao i dokazao da prošlogodišnja izuzetna organizacija prvenstva Hrvatske i to po prvi put po novom i zahtjevnom programu nije bila čista slučajnost već velika odgovornost i predanost gosp.Glavčić Slobodana i kruga ljudi oko njega, a ova u 50m bazenu još kvalitetnija, i tako bar na koji dan skrenuli pozornost čelnicima ovog grada pa i šire da postoje i drugi... i to ne bilo kakvi (bez ponižavanja ostalih)- ovo je jedan od tri bazična sporta koji definitivno okuplja najviše djece i omladine pa valjda zaslužuje ako ništa drugo, bar malo više pažnje.
Kako rezultati PK "MORNAR" u novije vrijeme bez obzira na vrijednost nisu adekvatno zastupljeni u medijima (čast iznimkama), kako na nivou Splita, a  dalje da i ne spominjemo, imamo potrebu spomenuti te naše plivače koji su svi pobjednici na neki svoj način.
Nastupilo 13 plivača i 10 plivačica
Seniori-Majlat G.,Mrčela P.,Bilonić L.,Čulić L., Bilonić G.,
Ml.seniori-Džaja F.,Đapić S.,Popović L.,Šimić S.,Beroš D., Samardžić M.,
Juniori-Stojkovski N.,Žuža M.,Benić K.,Lončar A.,Vulić M.,
Ml.jun.-Matković J., Đonlić S.,Eremut A.,
Kadeti-Brendel H.V.,Ajduković P.,Miličević N.,Šamanić L.,
Ukupno-Plivači finale A-16, finale B 4, finale C 1
Plivačice - finaleA-5 , finale B-2 i finale C 3.
Po bodovima plivači 5 mjesto i 774 boda i plivačice 12 mjesto i 265 bodova.
Po osvojenim medaljama plivači 17, a plivačice 10 ukupno 27 medalja.
Bilonić Lovro;89- putnik za Europsko prvenstvo (ako uspije uskladiti fakultetske obveze), pri tom ne zanemarujući najveći sportski san i odlazak na Olimpijadu, dok pokušava isplivati normu. Trenutno je prvi prsaš u Hrvatskoj, i sada sa 2 seniorka zlata na 50m P-29.02  i 837 bod i 100m P -1:03.02. i 846  osvojenih bodova.
 Majlat Goran;87- seniorsko zlato 50m L-26.52 I 824 finale A 6mjesto 50m SL 23.62 i 753 boda i sen.10 mjesto 50mD 258.87 i osvojenih 733 boda.
Žuža Marko ;94- 2 finala A i  2 juniorska zlata 100m L-59.34 i 712 bod, 3 mjest ml.sen. i 6 mjesto sen.
200m L- 2:09.19 I 711 bod, i 3 mjesto ml.sen.. i 4 mjesto sen.
Finale B-3mj.jun. i 4 mjesto ml.sen na 50m D 26.08. i 716 bod.
Finale B-4 mjesto jun. 100m D-57.62 i 5 mjesto ml.sen i 695 bodova.
Brendel Hannah Vanessa :00-osvojila je 3 kadetska zlata
Finale C 100m SL-1:04.39 u kvalifikacijama 1:03.30 i 602 boda i 9 mj.ml.jun. 200m MJ 2:38.35 i 553 boda i 100m D1:11.98 i 502 boda.
Bilonić Grga ;91-  seniorsko srebro
Finale A-200m P-2:21-.86 i 748 bod. i 5mjesto na 100m P 1:05.76 i sen.10 mjesto 50m P 30.20 i 748 bod.
Beroš Doris ;94- seniorsko srebro
Finale A- 200m D-2:32.67 i 557 bod i 2 mjesto ml.sen. i 2mjesto ml.sen. 400m SL 4:37.57 i 672 bod i 6 mjesto sen.
10 mjesto sen 100m D 1:08.70 i 577 bod.
Džaja Frane ;92- seniorska bronca
Finale A 100m L 58:73 i 734 boda i 2 mjesto ml.sen., 4.mjesto ml.sen.200m MJ 2;13.32 i 680 bod i 6 mjesto sen.
4 mjesto ml.sen.200mL 2:09.96 i 698 bod i 6 mjesto sen.
Samardžić Matea ;95 -seniorska bronca
Finale A-200m L.2:20.54 737 bod i 3 mjestoml.sen.
3 mjesto ml.sen 50m L 30:76 i 754 boda i 5 mjesto sen.
3 mjesto ml.sen 100m L 1:06.98 i 690 bod i 5 mjesto sen.
Mrčela Petar;87- seniorska bronca
Finale A-200D 2:07.52 i 711 bod. 10 mjesto 100mD 57:39 i 703 boda.
Stojkovski Nikša;94-ml.sen bronca
Finale A-50m SL 23:71 i 745 bod i 2 mjesto jun.
Finale A- 3 mjesto jun.100m SL 52:46 u štafeti 52:39 i 748 bod., 5 mjesto ml.sen.i 7 mjesto sen.
Finale B-6 mjesto jun. 100m D 58:25 i 672 bod i 7 mjesto ml,sen.
Čulić Luka;90-
Filale A 5 mjesto sen. 50m L 27:08 i 774 boda i 7 mjesto 50m D 25:57 i 760 bod.
Vulić Marijeta ;96-
Finale B- 5 mjesto jun. 50m P 37:92 u kvalifikacijama 37:68 i 539 bod.
9 mjesto jun 200m P 2:57.77 i 518 bod.
Đonlić Sandro ;96
Finale C 8 mjesto ml.jun.50m SL 25:77 i 580 bodova.
Eremut Ana ;98
Finale C 9 mjesto ml.jun.100m P 1:22.25 i 525 bodova i 12 mjesto ml. jun. 200m P 3:03.17 u kvalifikacijama 3:02.49 i 479 bodova.
Đapić Stipe ;93
Prva godina ml.sen isplivao sva svoja najbolja vremena
11 mj.sen.50m D-26.03 i 720 bod., 11 mj.sen.100mD 57:60 I 695 bod. 15mj.sen.100mSL 53:20 i 714 bodova i 17 mj.sen 100mP 1:08.67 i 654 boda.
Popović Lukša;93
I on prva godina ml.sen isplivao svoja najbolja vremena
9 mjesto ml.sen.50m D 26:74 i 664 boda i 10 mjesto ml.sen 100m D 59:35 i 636 bodova.
Miličević Nada;01
11 mj.kad. 100mP 1:32.26 i 372 boda , 13 mjesto 200m P 3:20.48 i 361 bod , 25 mj. 200m MJ 3:00.41 i 374 boda i 27 mj.100mD 1:30.42 i 253 boda.
Šimić Stjepan ;93- 50m D 27:63 i 602 boda
Matković Jure;95- 50m P 34:20 i 515 bodova
Benić Karla ;96 - 50m D 32:70 i 495 bodova
Lončar Ana ;96- 100mD -1:18.52 i 387 bodova i 200mD 2:59.82 i 341 bod.
Štafete plivači seniori Majlat G., Bilonić G., Mrčela P., i Stojkovski N., na 4x100 MJ srebrna medalja.
Štafete plivačice sen.Samardžić M., Eremut A.,Beroš D.,i Brendel H.V. 6 mjesto
Štafete plivačice jun.Eremut A.,Vulić M.,Lončar A., Benić K., 10 mjesto
Štafete plivačice kad. Miličević N.,Ajduković P.,Brendel H.V.,Šamanić L., 11 mjesto.
Čestitamo svim našim plivačima i plivačicama kao i njihovim trenerima na uspjehu.





Autor : Željka Drutter, prof
21.03.'12 Izvor : PK" MORNAR",SPLIT